Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXIX Niedziela Zwykła
KANONICZNA WIZYTACJA PARAFII 21.10.2018 r.

 

Kolekta zebrana na Mszy Św. - na misję.

  

  1. Jutro w liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II po Mszach Św. możliwość uczczenia relikwii Świętego Papieża Polaka.

  2. Nasza młodzież KSM-owa jest organizatorem Niepodległościowego Turnieju Sportowego o puchar Ks. Abp. - dla młodzieży KSM całej archidiecezji. Co roku w ten właśnie sposób młodzi ludzie czczą Święto Niepodległości. Jako parafia i miasto chcemy pokazać się z jak najlepszej strony organizacyjnej. W związku z tym jednym ze sposobów pozyskania przez nich funduszów na organizację, będzie za tydzień sprzedaż flag państwowych, oraz własnych wypieków. Zachęcam parafian do wsparcia ich inicjatywy. Tym samym już teraz pragnę w imieniu KSM-owiczów serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy poproszeni o to – w najróżniejszy sposób wsparli organizację turnieju. Bóg zapłać!

  3. Ze względu na kapłańskie rekolekcje 22 w poniedziałek i 24 w środę – kancelaria parafialna będzie NIECZYNNA.

  4. W gablotach i na stronie internetowej pojawił się plan odwiedzin duszpasterskich do 2 grudnia. Jak zawsze proszę o zgłaszanie ewentualnych pomyłek.

  5. Kolekta zebrana na Mszach Św. za tydzień, na kolejne cele inwestycyjne naszej parafii – gruntowny remont salek pod kościołem.
Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.